Kategorie: Novinky

Nový web

VÍTEJTE NA NOVÝCH STRÁNKÁCH JUNÁKA DOBRUŠKA!

Je mi potěšením vám všem oznámit, že se nám konečně podařilo rozjet nový web, doufáme, že se vám bude líbit a budete ho hojně navštěvovat.

Velké poděkování patří technickému administrátorovi, který "za to všechno může", je to "MM", pokud budete mít jakékoli připomínky, nebo se vám naskytne jakýkoli problém, obraťte se na něj - kontakt naleznete v KONTAKTECH dole.

ZDE JE NĚKOLIK TIPŮ PRO NÁŠ WEB:

1. ZAREGISTRUJTE SE!

- vyplňte jednoduchý formulář, kde si nastavíte vše potřebné pro přihlášení na náš web a poté budete moct přidávat příspěvky do vzkazovníku a akce.

!!!! REGISTRAČNÍ DATA Z PŘEDEŠLÉHO WEBU NEFUNGUJÍ, JE NUTNÁ ZCELA NOVÁ REGISTRACE !!!!

2. PIŠTE AKCE!

- každý registrovaný uživatel má právo vyplňovat akce v kalendáři vpravo, den konání akce je označen MODŘE! Po kliknutí na vybrané datum se vám otevře podrobnost s akcí. Jak akci přidat? Vše potřebné se dozvíte pod klikatelným odkazem "Přidat akci..." - prosíme, DODRŽUJTE DŮSLEDNĚ NAPSANÁ PRAVIDLA, jinak akce NEBUDE DOBŘE ZOBRAZENA!

3. CHCETE SE PODÍLET NA TVORBĚ WEBU?

- právo měnit různý obsah webu má pouze několik pověřených osob, pokud si myslíte, že byste se chtěli aktivně zapojit, napište někomu z obsahového zajištění webu - viz. KONTAKTY dole.

4. UŽIJTE SI STRÁNKY!

print Formát pro tisk